Latest Posts

Varikozės Gydymas

Be varikozės, varikozė gali sukelti įvairių simptomų ir komplikacijų. Geriausias būdas yra imtis priemonių to išvengti, ypač jei turite rizikos veiksnių. varikozės gydymas šiame straipsnyje   .

Venų varikozė yra progresuojanti ir degeneracinė liga, paprastai nėra sunki, tačiau negraži ir gali sukelti diskomfortą. Daugeliu atvejų varikozinių venų gydymas yra paliatyvus, tai reiškia, kad jis padeda palengvinti simptomus ir užkirsti kelią jų progresavimui arba atidėti jo progresavimą. Kitais atvejais jie gali būti gydomi nuolat.

Reikėtų apsvarstyti venų varikozės, išsiplėtusių varikoze, odos ar poodinių riebalų pokyčiais, ir venų varikozės, kurios turėtų užkirsti kelią komplikacijoms ateityje (tromboflebitas, opos ar kraujavimas), venas. Dėl grynai estetinių priežasčių venų varikozė ar voratinklis gali būti gydomi.

Šiame skyriuje trumpai išvardytos įvairios venų varikozės gydymo galimybės. Nepaisant to, svarbu pabrėžti, kad prieš pradedant bet kokį gydymą būtina pasikonsultuoti su kvalifikuotu specialistu, kuris siūlo kiekvienai situacijai tinkamiausią techniką, jos privalumus, trūkumus ir trūkumus, taip pat galimas kontraindikacijas ar komplikacijas. Rekomenduojama.

FIZINĖS HIGIENOS PRIEMONĖS

Tai apima veiksnius, sukeliančius venų varikozę, korekcija, kurie aprašyti prevencijos skyriuje žemiau. Jie negali gydyti varikozinių venų, tačiau jie gali pagerinti simptomus ir išvengti komplikacijų. Turėtų būti kontroliuojamas antsvoris, o lavinant kojų raumenis turėtų būti atliekami pratimai, skatinantys venų grįžimą. Svarbu kruopšti higiena ir kojų odos drėkinimas. Daugeliu atvejų rekomenduojama naudoti elastines kompresines kojines.

VENŲ VARIKOZĖ

Yra daug vaistų, kurie gali veikti padidindami venų įtempimą arba pagerindami eksudato rezorbciją, kiti vaistai gali palengvinti simptomus ar gydyti komplikacijas. Iš esmės tai yra papildomos priemonės kitiems gydymo metodams.

Dažniausi vaistai, gydomi varikoze:

PADIDINKITE VENINĮ GARSĄ

Kai venų varikozė užkrečia veną, jos siena išsiplečia ir susilpnėja. Kai kurie vaistai, galintys sutvarkyti sienelę ir sumažinti plazmos, baltymų ar vandens nutekėjimą į audinį aplink kraujagysles, užkerta kelią patinimui ir sumažina esamą patinimą, pavyzdžiui:

 • Ginkmedžio ekstraktas.
 • Flavonoidas.
 • Escinas.
 • Gotu kola ekstraktas.
 • Hobocastani ekstraktas.

VIETINIS ANTIKOAGULIANTAS

Jie apsaugo nuo trombozės, skatina kraujo apytaką ir riboja arba pašalina raudonųjų kraujo kūnelių kaupimąsi audiniuose.

Komplikacijoms gydyti turėtų būti naudojami kiti vaistai, įskaitant:

 • Preparatai malšina skausmą.
 • Antibiotikai. Jie naudojami nuo infekcijų ir kartais gali būti naudojami opoms gydyti.
 • Antikoaguliantai Be vietinio vartojimo, trombozės rizika kartais reikalauja jų bendro vartojimo.
 • Priešuždegiminis. Sumažinkite uždegimą, kurį sukelia edema ar kitos komplikacijos.
 • Remonto atstovas. Jis daugiausia naudojamas varikozinėms opoms gydyti.
 • Kortikosteroidai. Greitas nuo odos ligų ar egzemos.
 • Diuretikai. Jie dažniausiai naudojami skysčiams pašalinti ir kojų patinimui bei patinimui sumažinti, nors tai ne visada rekomenduojama.

Kai kuriais atvejais yra daugybė kitų vaistų nuo varikozės, ir tai priklauso nuo to, ar tas pats pacientas (taip pat ir gydytojo paskirtas) turi kitų patologinių procesų.

VARIKOZINIŲ VENŲ CHIRURGINIS GYDYMAS

TRADICINIS METODAS ARBA SMAUGIMAS

Tai apima paveiktų venų pašalinimą, supjaustant jas tarp dviejų ligatūrų abiejuose galuose ir pašalinant jas pailginant. Jos šoninės šakos išgaunamos mikrotraumu. Šis gydymas sukelia nemažai problemų, nes, viena vertus, jam reikalinga bendra anestezija ir ilgesnis gijimo laikotarpis, kita vertus, estetinis poveikis nėra labai geras, dėl kurio gali atsirasti kraujosruvų ir skausmas. Be to, laikui bėgant jie grįš į normalią būseną. Atrodo, kad venų varikozė veikia kitas venas.

Be to, išvengiama dvišalės venos naudojimo ateityje atliekant kitas operacijas, tokias kaip   šuntavimo operacija   . Kartais venos pašalinimas gali pakenkti šalia esančiam pakaušio nervui, todėl gali sutrikti jutimas.

MIKROKIRURGIA

Tai modernesnė technika, kai per pažeistą arbatą pašalinama tik pažeista arbata.

Palyginti su tradicine chirurgija, ši technika turi keletą privalumų, nes ji atliekama taikant vietinę nejautrą ir nereikalaujama stacionarinio gydymo, todėl pasveikimas įvyksta beveik akimirksniu, estetinis efektas pagerėja ir tik slopinant paveiktą trajektoriją. Galimybė valgyti sveikas riekeles.

SKLEROTERAPIJA

Tai apima venos vidinės sienelės (endotelio) stimuliavimą, jos uždarymą ir laikymą, tai yra rando virvelės susidarymą, kuri yra be kraujo ir beveik nematoma.

Didžiausia jo problema yra ta, kad jei ji visiškai neužkietėja, venos po kurio laiko gali atsidaryti ir leisti kraujui tekėti, nors technologiniai pokyčiai šią galimybę žymiai sumažino. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad šiais metodais galima išgydyti ne visas varikozines venas.

Iš esmės sklerozę galima pasiekti dviem būdais:

 • Cheminė sklerozė:     chemikalų, sukeliančių šią sklerozę, patekimas į venas. Gali būti naudojamos įvairių rūšių medžiagos:
 • Skystis:     įvedama skysta medžiaga, kuri stimuliuoja ir stiprina venų sienelę.
 • Putplastis:     paprastai naudojamas tas pats produktas, kaip ir ankstesniu atveju, bet putplasčio pavidalu, kuris padidina sąlyčio plotą ir dėl to stimuliuoja endotelį, todėl būtina naudoti mažesnį kiekį. Be to, esant didesniam poveikiui, kietėjimas tampa visapusiškesnis.
 • Užšaldytas     kietėjimas   :   Medžiagos kietėjimas atvėsina daug laipsnių žemiau nulio, o tai padidina gebėjimą stimuliuoti endotelį. Nors šis metodas turėtų būti laikomas hibridiniu metodu, jis yra ir cheminis (dėl suleidžiamos medžiagos), ir fizinis (dėl peršalimo).
 • Kūno kietėjimas:     Venų kietinimas atliekamas fizikiniais metodais, tokiais kaip šviesa (fotokvansavimas ar lazerinis gydymas) arba radijo bangos (radijo dažnis). Veikdamas endotelį, jis iš tikrųjų sudegina endotelį ir iš tikrųjų praranda venas. Iš esmės yra du tipai:

LAZERIU AR ŠVIESIAI KIETĖJANTIS

Lazeris yra monochrominis (monochromatinis) šviesos spindulys, specialiai fotografuojamas spalvos. Šios spalvos ląstelės sugeria šviesos energiją, šilumą ir, kaitindamos save, sunaikina save. Ši žala neturi įtakos aplinkiniams audiniams. Lazeriu gydant varikozę, raudonieji kraujo kūneliai įkaista ir sukietėja, perduodant šilumą endotelio ląstelėms.

Yra keli lazerių naudojimo būdai:

 • Paviršinis lazeris:     tepamas per odą iš išorės. Jis daugiausia naudojamas varikozinėms venoms, vorinių venų ir paviršinėms venoms gydyti. Kontraindikuotina juodaodžiams žmonėms, vartojantiems antikoaguliantus, kurie linkę didinti randus.
 • Vidinis lazeris arba vidinis lazeris:     į veną įstatykite ploną optinį pluoštą ir     judėdami jį uždarykite . Neleidžiama naudoti stipriai sulenktose venose ir kitose situacijose.
 • Fotodinaminė terapija: tai     technologija, kurios metu išorinis lazeris derinamas su chemine skleroze. Gaminys yra padengtas kietinamuoju produktu, kuris labai pagerina lazerio efektyvumą. Kenksminga odai.

RF DAŽNIS

Naudojant radijo bangas, ši radijo banga verčia veną užsidaryti, įvesdama bipolinį kateterį į veną ir tiekdama šiluminę energiją į endotelio sienelę. Jo negalima naudoti esant labai skausmingoms venoms.

7 DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI VARPOS DIDINIMO METODAI TIKRAI VEIKIA?

Nepaisant to, kad varpos didinimo metodai yra gana populiarūs ir paklausūs, daugeliu atvejų urologai jų nerekomenduoja, nes trūksta jų rezultatus patvirtinančių mokslinių tyrimų, kurie gali turėti tokių pasekmių kaip skausmas, nervų pažeidimas, krešulių susidarymas, audinių pažeidimai ir , kai kuriais atvejais, problemos su erekcija.

Kita vertus, kalbant apie mikropenį, kuris yra reta liga, kai vyro varpa yra daug mažesnė nei vidutinis dydis. Atlikęs vertinimą, urologas gali nurodyti varpos didinimo operacijos veiksmingumą, tačiau tai yra subtilu ir gali būti susijusi su tam tikra rizika, be kontraindikacijos kitose situacijose.

Kadangi trūksta mokslinių duomenų apie esamus metodus, kaip padidinti varpos dydį, prieš pradedant bet kokį gydymą ar atliekant metodus, patartina pasikonsultuoti su urologu, jei esate nepatenkinti varpos dydžiu. esamas.

Daugeliu atvejų varpos didinimo būdus atlieka paaugliai, kurie mano, kad jie veiks, tačiau varpos padidėjimas atsiranda dėl normalaus augimo proceso, nebūtinai susijusio su metodais. Be to, svarbu, kad prieš atlikdami bet kokią metodiką pasikonsultuokite su urologu, kad įvertintumėte situaciją ir nurodytumėte tam tikrų gydymo būdų, tokių kaip, pavyzdžiui, hormono testosterono, kuris gali skatinti varpos augimą, efektyvumą. ,

Varpos dydžiui paprastai naudojami metodai:

1. GELIO MOKYMAS

Mankšta ar žandikavimo technika laikoma natūraliu būdu padidinti varpą, nes ji neturi kontraindikacijų ar jokių piniginių išlaidų. Tai pagrįsta padidėjusia lytinių organų kraujotaka, dėl kurios gali padidėti varpa ir sutirštėti.

Nors Jelqing yra laikoma saugia technika, ji nebuvo moksliškai įrodyta, todėl gydytojai to nerekomenduoja. Be to, jei klaidingi judesiai daromi agresyviai arba jei dažnai atliekami pratimai, jie gali sukelti skausmą, dirginimą, traumą ir pažeisti varpos audinį.

2. TEMPIMAS

Tempimo priemonės dažniausiai yra varpos gale ir yra skirtos varpos kūnui prispausti, kad jis būtų ilgesnis. Manoma, kad nuolatinis šio tipo prietaisų naudojimas gali padėti padidinti varpą erekcijos metu.

Iki šiol yra keletas tyrimų, kurie rodo teigiamą šio tipo prietaisų poveikį varpos didinimui, todėl jų nerekomenduoja urologai. Be to, tempimo įtaisų naudojimas, be to, nepatogu, gali sukurti per didelę jėgą peniui ir sukelti sužalojimus, nervų pažeidimus ir krešulio susidarymą.

3. VAKUUMINIAI SIURBLIAI

Vakuuminės pompos dažniausiai nurodomos urologo, gydant erekcijos sutrikimus, erekcijos metu padedant padidinti kraujo kiekį penyje. Todėl pompą reikia naudoti laikantis gydytojo nurodymų.

Vakuuminių pompų naudojimas neturi jokio mokslinio pagrindimo, atsižvelgiant į tai, kad poveikis yra laikinas tik montuojant, be to, kad gydytojas to nenurodė, nes jei pokyčių nėra, dažnas vakuuminio siurblio naudojimas Tai gali pažeisti varpos audinius ir sukelti problemų su erekcija.

4. VAISTAI, SKIRTI PADIDINTI DYDĮ

Šiuo metu yra keletas vaistų ir kremų, kuriuose, kaip manoma, yra vitaminų ir hormonų, kurie padeda padidinti varpos dydį dėl to, kad jis padidina kraujo kiekį penyje ir prailgina erekcijos trukmę. Tačiau šių vaistų funkcija yra skatinti erekciją, o ne padidinti varpos dydį ir apimtį.

Be to, yra keletas vaistų, kurie gali neigiamai paveikti vyrų sveikatą, taip pat gali sąveikauti su kitais vaistais, kuriuos šiuo metu vartojate.

5. NAUDOJANT ŽIEDUS

Idėja nešioti žiedus ant varpos yra susijusi su padidėjusiu kraujo kiekiu varpos kūne erekcijos metu, dėl kurio laikinai gali padidėti poveikis. Tačiau šis metodas neturi mokslinių duomenų, išskyrus tai, kad jis laikomas pavojingu, nes jei žiedas yra labai įtemptas arba ilgą laiką lieka penyje, jis gali sustabdyti kraujo tekėjimą toje vietoje ir sukelti komplikacijų.

6. VARPOS SUSTORĖJIMAS

Varpos storinimas gali būti atliekamas naudojant operaciją, vadinamą varpos bioplastika. Tai yra naujas metodas, teigiantis, kad jis yra efektyvus siekiant padidinti varpos apimtį ir tam tikrais atvejais ilgį, kuriam reikia įšvirkšti hialurono rūgštį po varpos oda.

Nors tai paprasta procedūra, nerekomenduojama dėl susijusios rizikos. Kadangi, atsižvelgiant į naudojamos medžiagos kiekį ir kokybę, gali pasireikšti sunki uždegiminė reakcija, padidėja infekcijos ir lytinių organų nekrozės rizika, kurią reikia amputuoti.

Be su procedūra susijusios rizikos, reikia daugiau tyrimų, kad ją atliktumėte ir patikrintumėte ilgalaikį jos poveikį, taip pat laiką tarp operacijos ir rezultatų pasireiškimo.

7. VARPOS DIDINIMO OPERACIJA

Varpos didinimo operacija turėtų būti paskutinė galimybė, į kurią urologas turėtų atsižvelgti padidindamas varpą dėl su procedūra susijusios rizikos, tokios kaip padidėjusi infekcijos rizika, randai ir deformacijos, kurios galiausiai gali apsunkinti erekciją. Pokyčiai, kuriuos galima pastebėti po operacijos, dažniausiai yra susiję su riebalų pertekliaus aspiracija iš tos srities, dėl kurios varpa atrodo didesnė, bet iš tikrųjų tokio paties dydžio.

Taigi varpos didinimo operacija nėra nurodoma situacijose, kai vyras rodo nepasitenkinimą dydžiu, nes jis turi daug rizikos ir nėra laikomas veiksmingu, o tai laikoma mikropenio atvejais, kai kiti gydymo metodai buvo nesėkmingi. Sužinokite daugiau apie.

LEMONINĖS DIETOS, KURIOS NEMOKAMA GREITAI

Žmonės, ypač moterys, turi nekontroliuojamą norą sulieknėti ar išlaikyti savo kūną sveiką, jei tokį turime, ir vengia papildomų kilogramų bet kokia kaina, todėl priverčiame išbandyti daugybę vaistų, išbandyti daugybę dietų ir net atlikti kokį kitą triuką, kad pasiektume šio tikslo.

Priemonė, kuri buvo labai efektyvi daugeliui žmonių ir išpopuliarėjo dėl puikių rezultatų, yra labai griežta ir šiek tiek agresyvi citrinų dieta, kurios nerekomenduojama vartoti po 5 dienų iš eilės, nes tai gali pakenkti sveikatai, tačiau tikrai labai efektyvus.

Citrina yra valomasis maistas, kuriame gausu vitamino C, kalcio, magnio, kalio, fosforo ir maistinių skaidulų, be to, jame yra vitaminų B1, B2, B3, B6, geležies ir cinko. Citrinos dietą daugiausia sudaro diuretikų produktai, tokie kaip citrina, kurie padeda pašalinti skysčius iš organizmo.

Vykdydami šią dietą, išvalysite kūną, išstumdami skysčių perteklių ir išvengdami sulaikytųjų, kuriuos vartojate, dėl ko staigiai sumažėja kūno svoris.

Nepaisant to, kad manoma, kad citrinos prisideda prie greito svorio metimo ir pašalina riebalų perteklių skrandyje ar pilve, nereikia pamiršti, kad, kaip ir ananasų ar artišokų, tai yra ribojanti dieta. Tai turėtų būti daroma tik per 5 dienas ir neviršykite jos. .

KAIP PADARYTI LEMONĄ DIETĄ?

Prieš pradėdami, turėtumėte atsiminti, kad šie citrusiniai vaisiai savaime nesunaikins riebalų ir netrukdys jų laikyti organizme; iš tikrųjų jie sunaikina riebalus sudarančias molekules, kad mums būtų lengviau jas pašalinti. Taigi turime atsiminti du labai svarbius dalykus:

Citrina yra puikus priedas, kurį turėtumėte įtraukti į savo racioną, kad būtų lengviau atsikratyti riebalų. Tai bus pirmasis žingsnis, antrasis – pats savaime, todėl turėtume laikytis neriebios dietos, diuretikų produktų ir kai kurių pratimų.

1 ŽINGSNIS

Vienas iš pirmųjų raktų, kaip tinkamai įgyvendinti šią dietą, yra kasdien gerti stiklinę šilto vandens su citrina tuščiu skrandžiu, nes jos veikliąsias medžiagas geriau gauti ant tuščio skrandžio, kad būtų galima išvalyti kūną ir šarminti. Stenkitės nenaudoti jokių saldiklių, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti pastebėję, kad citrinos sultys yra per daug intensyvios, yra sumažinti sulčių kiekį, užuot jų užtepę per pusę ar šiek tiek mažiau, jūs patys rasite geriausią dozę. tau.

2 ŽINGSNIS

Šarminis kūnas yra sveikesnis ir veiksmingesnis riebalų deginimas, todėl citrina laikoma nepakeičiamu maistu, norint subalansuoti mūsų pH ir šarminti organizmą, todėl nedvejodami rengkitės salotas, actą keisdami citrinos pelėsiais, kepkite krūtinę su citrinos sultimis ir kt.

3 ŽINGSNIS

Daugumai iš mūsų labai sunku gerti paprastą vandenį dėl aromato trūkumo ar dėl sutraukimo, venkite to, naudodamiesi kuo paprastesniu ir paprastesniu dalyku – įpilkite pusės citrinos sulčių į litrą ir pusę butelio, net jei vanduo yra tai, ką jūs jei jį gersite, jis bus naudingesnis jūsų sveikatai.

Dėl to jūs išvalote savo kūną, jis turi beveik betarpišką diuretikų poveikį, kovojate su skysčių susilaikymu, kovojate su vidurių užkietėjimu, geriau virškinate, optimizuojate kepenų veiklą dėl didelio antioksidantų kiekio, o jei turite sveikas kepenis, tai bus svarbiausia. akimirka. numesti svorio lengviau.

4 ŽINGSNIS

Vakare rekomenduojame pasigaminti skanios arbatos su citrina ir cinamonu, su kuriomis ne tik pagerinsite virškinimą ir pagreitinsite medžiagų apykaitą, bet ir pasieksite priešuždegiminį poveikį, kai pajusite pilvo pūtimą ar skysčių susilaikymą. Galite vartoti 2–4 kartus per savaitę.

5 ŽINGSNIS

Kiekvieną iš aukščiau nurodytų citrinų dietos nurodymų reikėtų papildyti įvairiomis ir subalansuotomis dietomis, kurių metu netrūktų baltymų, vitaminų ir mineralų. Aktyvaus gyvenimo palaikymas taip pat bus labai svarbus, jums nereikia kasdien lankytis sporto salėje, bet turite judinti savo kūną, kad efektyviai ir sveikai degintumėte riebalus.

Nereikia laikytis citrinų dietos, pilnos apribojimų, dėl kurių prarandate sveikatą, tiesiog citrina bus jūsų papildas, kuris padės numesti keletą kilogramų kiekvieną dieną dėl to, kad turėsite šarmingesnį kūną, pagerinsite virškinimą, pasirūpinsite kepenų sveikata. geriau išvalyti toksinus, kovoti su skysčių susilaikymu, susilpninti riebalų molekules ir jas pašalinti.