LEMONINĖS DIETOS, KURIOS NEMOKAMA GREITAI

Žmonės, ypač moterys, turi nekontroliuojamą norą sulieknėti ar išlaikyti savo kūną sveiką, jei tokį turime, ir vengia papildomų kilogramų bet kokia kaina, todėl priverčiame išbandyti daugybę vaistų, išbandyti daugybę dietų ir net atlikti kokį kitą triuką, kad pasiektume šio tikslo.

Priemonė, kuri buvo labai efektyvi daugeliui žmonių ir išpopuliarėjo dėl puikių rezultatų, yra labai griežta ir šiek tiek agresyvi citrinų dieta, kurios nerekomenduojama vartoti po 5 dienų iš eilės, nes tai gali pakenkti sveikatai, tačiau tikrai labai efektyvus.

Citrina yra valomasis maistas, kuriame gausu vitamino C, kalcio, magnio, kalio, fosforo ir maistinių skaidulų, be to, jame yra vitaminų B1, B2, B3, B6, geležies ir cinko. Citrinos dietą daugiausia sudaro diuretikų produktai, tokie kaip citrina, kurie padeda pašalinti skysčius iš organizmo.

Vykdydami šią dietą, išvalysite kūną, išstumdami skysčių perteklių ir išvengdami sulaikytųjų, kuriuos vartojate, dėl ko staigiai sumažėja kūno svoris.

Nepaisant to, kad manoma, kad citrinos prisideda prie greito svorio metimo ir pašalina riebalų perteklių skrandyje ar pilve, nereikia pamiršti, kad, kaip ir ananasų ar artišokų, tai yra ribojanti dieta. Tai turėtų būti daroma tik per 5 dienas ir neviršykite jos. .

KAIP PADARYTI LEMONĄ DIETĄ?

Prieš pradėdami, turėtumėte atsiminti, kad šie citrusiniai vaisiai savaime nesunaikins riebalų ir netrukdys jų laikyti organizme; iš tikrųjų jie sunaikina riebalus sudarančias molekules, kad mums būtų lengviau jas pašalinti. Taigi turime atsiminti du labai svarbius dalykus:

Citrina yra puikus priedas, kurį turėtumėte įtraukti į savo racioną, kad būtų lengviau atsikratyti riebalų. Tai bus pirmasis žingsnis, antrasis – pats savaime, todėl turėtume laikytis neriebios dietos, diuretikų produktų ir kai kurių pratimų.

1 ŽINGSNIS

Vienas iš pirmųjų raktų, kaip tinkamai įgyvendinti šią dietą, yra kasdien gerti stiklinę šilto vandens su citrina tuščiu skrandžiu, nes jos veikliąsias medžiagas geriau gauti ant tuščio skrandžio, kad būtų galima išvalyti kūną ir šarminti. Stenkitės nenaudoti jokių saldiklių, vienintelis dalykas, kurį galite padaryti pastebėję, kad citrinos sultys yra per daug intensyvios, yra sumažinti sulčių kiekį, užuot jų užtepę per pusę ar šiek tiek mažiau, jūs patys rasite geriausią dozę. tau.

2 ŽINGSNIS

Šarminis kūnas yra sveikesnis ir veiksmingesnis riebalų deginimas, todėl citrina laikoma nepakeičiamu maistu, norint subalansuoti mūsų pH ir šarminti organizmą, todėl nedvejodami rengkitės salotas, actą keisdami citrinos pelėsiais, kepkite krūtinę su citrinos sultimis ir kt.

3 ŽINGSNIS

Daugumai iš mūsų labai sunku gerti paprastą vandenį dėl aromato trūkumo ar dėl sutraukimo, venkite to, naudodamiesi kuo paprastesniu ir paprastesniu dalyku – įpilkite pusės citrinos sulčių į litrą ir pusę butelio, net jei vanduo yra tai, ką jūs jei jį gersite, jis bus naudingesnis jūsų sveikatai.

Dėl to jūs išvalote savo kūną, jis turi beveik betarpišką diuretikų poveikį, kovojate su skysčių susilaikymu, kovojate su vidurių užkietėjimu, geriau virškinate, optimizuojate kepenų veiklą dėl didelio antioksidantų kiekio, o jei turite sveikas kepenis, tai bus svarbiausia. akimirka. numesti svorio lengviau.

4 ŽINGSNIS

Vakare rekomenduojame pasigaminti skanios arbatos su citrina ir cinamonu, su kuriomis ne tik pagerinsite virškinimą ir pagreitinsite medžiagų apykaitą, bet ir pasieksite priešuždegiminį poveikį, kai pajusite pilvo pūtimą ar skysčių susilaikymą. Galite vartoti 2–4 kartus per savaitę.

5 ŽINGSNIS

Kiekvieną iš aukščiau nurodytų citrinų dietos nurodymų reikėtų papildyti įvairiomis ir subalansuotomis dietomis, kurių metu netrūktų baltymų, vitaminų ir mineralų. Aktyvaus gyvenimo palaikymas taip pat bus labai svarbus, jums nereikia kasdien lankytis sporto salėje, bet turite judinti savo kūną, kad efektyviai ir sveikai degintumėte riebalus.

Nereikia laikytis citrinų dietos, pilnos apribojimų, dėl kurių prarandate sveikatą, tiesiog citrina bus jūsų papildas, kuris padės numesti keletą kilogramų kiekvieną dieną dėl to, kad turėsite šarmingesnį kūną, pagerinsite virškinimą, pasirūpinsite kepenų sveikata. geriau išvalyti toksinus, kovoti su skysčių susilaikymu, susilpninti riebalų molekules ir jas pašalinti.